Mikołajkowy upominek

Na wszystkich, którzy 6 grudnia wyrobią Kartę Mieszkańca w Referacie Obsługi Karty Mieszkańca przy ul. Puławskiej 5,

czeka słodka niespodzianka!

 

Rozdawanie prezentów zaczynamy od świątecznych smakołyków, natomiast reszta niespodzianek czeka na Państwa podczas korzystania z Programu Piaseczyńskiej Karty Mieszkańca.

Zapraszamy również duże rodziny do wyrobienia Piaseczyńskiej Karty Dużej Rodziny połączonej z Kartą Mieszkańca. Zachęcamy do skorzystania z rabatów, jakie oferuje karta w instytucjach gminnych oraz u partnerów prywatnych Programu.

Wymagane dokumenty

Podczas składania wniosku osoby zameldowane w gminie Piaseczno okazują dokument tożsamości, oświadczają, że rozliczają swój podatek dochodowy w Urzędzie Skarbowym w Piasecznie, i załączają swoją fotografię (możliwe jest również bezpłatne wykonanie fotografii na miejscu).

Osoby niezameldowane na stałe w gminie Piaseczno, ale mieszkające na jej terenie, muszą okazać pierwszą stronę deklaracji PIT za 2017 r. z potwierdzeniem wpływu do Urzędu Skarbowego w Piasecznie i wskazaniem adresu zamieszkania w gminie Piaseczno, a w przypadku rozliczania się przez internet dodatkowo Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO).

Karty wydawane są bezpłatnie, a ich wyrobienie trwa zaledwie kilka minut.

Wszelkich informacji udziela Referat Obsługi Karty Mieszkańca, tel. 22 726 80 43, e-mail: karta@piaseczno.eu. Szczegółowe zasady przyznawania karty oraz aktualna oferta rabatowa dostępne są na stronie www.karta.piaseczno.eu.